Grozs
Kopā:
Atlaide:
Grozs
%

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Kāda veikala var iegādāties šo modeli? Lai uzzinātu, kurā ‘’LAIKS’’ veikalā atrodas jūs interesējošās preces, jums vienkārši jāaplūko modeļa karte, noklikšķinot uz pogas "Pieejamība veikalā". Ja redzat frāzi "Noliktavā", pievērsiet uzmanību tam, kurš veikals ir norādīts. Jūs vienmēr varat piezvanīt uz veikalu vai tiešsaistes veikalu, lai pārliecinātos, ka preces ir uz vietas. Visi tālruņu numuri un adreses ir norādīti sadaļā ‘’LAIKS veikali.’’
  • Cik ilgs laiks nepieciešams piegādei? Vidēji starppilsētu pasūtījumi tiek piegādāti no 3 līdz 5 darba dienām. Jums tiks nosūtīts paziņojums e-pasta veidā, kurā norādīts sūtīšanas numurs un datums. Sūtītāja vietnē, pēc numura varat viegli sekot pasūtījuma maršrutam un  laikam.
  • Kas ir nepieciešams, lai sazinātos ar servisa centru? Vajag garantijas talonu ar informāciju par preci (datums, pārdevēja paraksts, pircēja paraksts, zīmogs, modeļa numurs).
  • Kur var iegādāties jostu (aizdari, jaunu stiklu utt.)? Lai pasūtītu piederumus, lūdzam, sazinieties ar servisa centru ‘’LAIKS’’, kura tālruņi un adreses ir norādīti pulksteņa pavaddokumentācijā un mūsu mājas lapā sadaļā Servisa centrs. Tomēr mūsu mazumtirdzniecības veikali piedāvā kvalitatīvas siksnas ar standarta izmēra cilpiņām.
  • Jūs veicat gravēšanu vai aplikāciju? Šis pakalpojums nav pieejams mūsu veikalā.
  • Ko darīt, ja rokassprādze ir pārāk liela manai plaukstai?

   Servisa centrā LAIKS bez rindas un nedārgi pielāgo metāla aproces tieši pie plaukstas locītavas, noņemot pāris papildu saites *. Ja nav kvalifikācijas un atbilstošu rīku, mēs neiesakām to darīt pašiem. Ieteikums: saglabājiet papildu saites, ja vēlāk jums būs jāaizstāj bojātās saites. Tas ir daudz vieglāk un lētāk nekā pasūtīt jauno. Jūs varat arī palielināt rokassprādzes izmēru ar papildu saitēm, ja vēlaties to turpmāk valkāt brīvāk. Labākā vieta, kur glabāt rokassprādzes saites, ir pulksteņa kastē kopā ar lietošanas pamācību.


   *No 2021. gada 1. septembra aproces saīsināšanas un siksnas nomaiņas pakalpojums ir maksas. Pārbaudiet cenas LAIKS servisa centrā.

  Ja neesat atradis atbildes uz saviem jautājumiem, lūdzu, rakstiet mums uz [email protected] !