• FREDERIQUE CONSTANT

      Frederique Constant – impulsīvs un kaislīgs zīmols. Pulksteņi ar šādu vārdu izceļas ar milzīgu sortimentu. Un kā gan citādi, ja kompānija atrodas nepārtrauktos meklējumos, bet devīze skan šādi: “Dzīvo ar kaisli!”?!

      Frederique Constant pulksteņiem piemīt augsta kvalitāte, elegants dizains un nevainojama precizitāte. Visu modeļu komplektēšana ir roku darbs. Kompānijas filozofija ir tajā, lai ieinteresētu ne tikai pulksteņu mākslas zinātājus, bet arī cilvēkus, kuri novērtē uzticamus klasiskos pulksteņus par saprātīgu cenu.

      Visi Frederique Constant pulksteņi ir aprīkoti ar Šveices mehānismiem un nozīmīgu uzrakstu “Swiss Made”, kuram nav nepieciešams tulkojums. Šveices pulksteņi jau sen tiek uzskatīti par kvalitātes, uzticamības un precizitātes etaloniem visā pasaulē. Mūsdienās būt pazīstama zīmola pulksteņa laimīgam īpašniekam - ir prestiža un labklājības rādītājs. Veiksmīga augstas kvalitātes, uzticamības un cienīguma kombinācija – tas ir Frederique Constant pulksteņu zīmola veiksmes pamats.