Grozs
Kopā:
Atlaide:
Grozs
%

Pieckārtējais Australian Open turnīra čempions Novaks veido vēsturi.

 • 04.02.2015

  Līdz ar viņa triumfu Australian Open turnīrā 1.februārī, Novaks Džokovičs sasniedza to, ko nevarēja neviens cits spēlētājs kopš tenisa atvērtās ēras sākuma. Tā bija viņa piektā uzvara „Grand Slam” turnīrā šajā gadā, šī uzvara paceļ viņu pāri daudzām citām tenisa leģendām, kuras uzvarēja šajā prestižajā un nozīmīgajā turnīrā četras reizes.

  Seiko lepojas ar savu sadarbību ar Novaku un ar to, ka „Norman Brookes Challenge Cup” turnīra laikā uz viņa paceltās rokas atradās pulkstenis Seiko Astron GPS Solar. 

  http://www.laiksjewellery.lv/lv/rokas-pulkstenis-seiko-astron-gps-solar-chronograph-novak-djokovic-limited-edition-sse022j1.htm

  Mēs nevaram palīdzēt Novakam gūt uzvaru tenisa mačā, bet mēs varam palīdzēt viņam pārvaldīt savu laiku visefektīvākajā veidā, un Astron tajā spēlē īpašu lomu. Tā kā Novaks daudz ceļo, viņam gada laikā nācās regulēt laiku vismaz 60 reizes, kopā ar Astron viņš zina, ka lai arī kur viņa saspringtais grafiks viņu novedīs, nopiežot tikai vienu Astron pulksteņa pogu, tas rādīs precīzo laiku.

  Mēs novēlam Novakam panākumus uz visu atlikušo sezonu.

  Seiko Astron GPS Solar Chronograph Novak Djokovic Limited Edition, SSE022

  Aizmugurējais vāks ar Novaka autogrāfu un sērijas numuru.