Grozs
Kopā:
Atlaide:
Grozs
%

JAUNUMS veikalos LAIKS! CORUM - sportiski elegantie pulksteni

 • 21.10.2019
  CORUM zīmolu 1955. gadā dibināja Renne Bannwart un viņa tēvocis Gastons Rīss. Abiem partneriem bija izcilas uzņēmējdarbības spējas, kā arī liela pieredze pulksteņu ražošanā, kas daudzos aspektos noteica zīmola turpmāko attīstību un panākumus.


  Latīņu vārds " quorum" tiek tulkots kā "minimālais dalībnieku skaits, kad tiek uzskatīts, ka sanāksme ir notikusi". Abiem partneriem tas patika, tāpēc tieši šis vārds vienkāršotā versijā kļuva par jauna zīmola nosaukumu.
     
  Augstākās kvalitātes zīmols CORUM rada augstas kvalitātes pulksteņus ar unikālu dizainu un augsto tehnoloģiju pulksteņu mehānismiem.


  Kopš darbības uzsākšanas 1955. gadā CORUM sevi pozicionē kā uzņēmumu, kas ir Šveices pulksteņu industrijas priekšgalā.
    
  Zīmola emblēma ir atslēga, tās pamats bija vērsts pret debesīm un simbolizēja neatrisinātu noslēpumu vai mīklu, neizpētītas teritorijas un jaunu ideju meklēšanu. Galvenais ir atgādinājums, ka patiesam meistaram, lai pakļautu sev laiku, jābūt tādām īpašībām kā atjautība, neatlaidība un drosme.

    

  Vīriešu kolekcija

    

  Sieviešu kolekcija

    

  Pēdējos gados CORUM ir sekojis attīstības stratēģijai, kas izstrādāta jau 2005. gadā. Tas ļāva uzlabot produktu kvalitāti un saglabāt zīmola radošumu, kas bija CORUM komerciālo panākumu pamatā. Uzņēmuma modernizācija ir dabisks rezultāts pūlēm, kurus uzņēmums pielika, lai nostiprinātu savu vēsturisko stāvokli, paplašinot laika līniju. Iekārtu modernizācija, uzmanība uz cilvēkresursiem un pastāvīgas apmācības ir CORUM ieguldījumu rezultāts uzņēmuma attīstībā.

   
  Ar visu CORUM kolekciju var iepazīties šeit >>