Grozs
Kopā:
Atlaide:
Grozs
%

IEPAZĪSTIES: AIKON AUTOMĀTISKIE sieviešu pulksteņi!

 • 12.08.2019

   

  Jauns izmērs, jauns stils: šī AIKON automātisko pulksteņu versija ir paredzēta košām sievietēm.

    

  Pirmoreiz kā daļu no AIKON automātiskās kolekcijas MAURICE LACROIX dizaineri prezentē automātisku pulksteni korpusā, kura diametrs ir 35 mm un kurš lieliski iederas sievietes plaukstas locītavā.

    
  Elegants un spilgts jauns AIKON automātiskās kolekcijas papildinājums ir paredzēts drosmīgām sievietēm, kuras novērtē kvalitāti un estētiku visā, kas viņus ieskauj. Sieviešu Aikon Automatic modernais dizains ļauj viņām pielāgoties jebkurai situācijai dzīves kaleidoskopā lielā pilsētā. Mūsdienās pulksteņi rāda vairāk nekā laiku - tie atspoguļo tā īpašnieka dzīvesveidu un raksturu. Tāpēc MAURICE LACROIX inženieri izveidoja četru modeļu sēriju ar izteiksmīgu dizainu.

    

  Cipariem, kas rotāti ar astoņiem dimantiem ar “carre” grodumu, tiek piedāvāti dažādi stili - baltas un melnas perlamutra sievišķīgas versijas ar maigu mirdzumu vai variants ar iespaidīgu indigo krāsu, ko akcentē Clous de Paris apdare. Korpuss ir izgatavots no vienkrāsainas tērauda versijas vai divu toņu versijas ar apzeltījumu.

    

   

  PULKSTENIS, KAS RADĪTS VIŅAI
    
  AIKON 35 mm nav tikai vīriešu modeļa variācijas, tas ir pulkstenis, kas pilnībā paredzēts sievietēm. Šveices uzņēmuma MAURICE LACROIX inženieri izvirzīja mērķi: pielāgot pircēju vajadzībām un gaumei tos atpazīstamos elementus, kas AIKON vīriešu kolekciju padarīja par bestselleru. Lai atrastu perfektu drosmīgā dizaina un elegances līdzsvaru, vajadzēja visas pulksteņu meistaru prasmes. Sieviešu versiju mehānisms saglabāja visus vīriešu modeļu tehniskos parametrus, un korpuss tika rūpīgi pārveidots, lai sasniegtu ideālu izmēru attiecību. Rezultāts tika radīts pulkstenis, kas apvieno izteiksmīgu dizainu, izsmalcinātību un lieliskas iespējas.
    
  Papildu pieskāriens - vienkārša, viegli maināma aproce easy-change sistēma ļauj šī pulksteņa īpašniekam viegli mainīt to izskatu un pielāgoties vēlamajam stilam vai situācijai.

    

    

  NO CALYPSO LĪDZ AIKON
    
  AIKON Automatic Lady ir populārā AIKON kolekcijas paplašināšanas loģisks rezultāts. Kā vēl viena ikonu kolekcija, Calypso, MAURICE LACROIX hīts 1990. gados, šodien tajā ir gan vīriešu, gan sieviešu modeļi, gan ar kvarca, gan automātiskiem mehānismiem. Calypso dizains, tāpat kā AIKON dizains, pastāvīgi attīstījās, pielāgojoties pašreizējām tendencēm, taču krāsu kodu kombinācijas nemainījās - divu toņu vai tērauda korpusi duetā ar zilu ciparnīcu kļuva par populāru tendenci jau 1990. gados.

   

  Pulkstenim Calypso, kas savulaik bija kā zīmola vizītkarte, bija unikālas iezīmes, ko mūsdienās manto AIKON automātiskā lēdija: integrēts ūdensnecaurlaidīgs korpuss un bēzelis ar sešiem dubultiem izvirzījumiem apkārt plakanajam safīra stiklam. Calypso modeļi kalpoja par pamatu mūsdienu AIKON kvarca kolekcijas izveidošanai, kas 2016. gadā tika prezentēta MAURICE LACROIX klientiem. 2018. gadā AIKON automātiskie vīriešu modeļi turpināja veiksmes stāstu, un 2019. gadā piedzima pirmā AIKON sieviešu automātisko pulksteņu sērija ar 35 mm korpusu.

     

    

     

  DRĪZUMĀ VEIKALOS LAIKS

    

     

  Aplūkot MAURICE LACROIX modeļus >>>