Grozs
Kopā:
Atlaide:
Grozs
%

AIKON AUTOMATIC UN AIKON AUTOMATIC SKELETON: "BLACK MAGIC"

 • 12.08.2019

   

  MAURICE LACROIX atklāj savu tumšo pusi. Slavenais Šveices zīmols “ietin” divus pulksteņu modeļus ar automātisku kustību no AIKON kolekcijas melnā PVD pārklājumā, katrs no tiem ir simbolisks savā veidā. Korpuss, ciparnīca, rādītāji un siksniņa - katra šī pulksteņa detaļa parādās greznā, tumšā gammā.

   

   

  AIKON KOLEKCIJA

   
  AIKON Automatic Black pulksteņi piesaista skatienu ar tādu pašu spēku, ar kādu melnā krāsā absorbē gaismu. MAURICE LACROIX jauno modeļu dinamiskās un ekspresīvās līnijas atspoguļo mūsdienu cilvēka nemierīgo raksturu. Šie automātiskie pulksteņi, kas radīti klasiskajā versijā ar trim rādītājiem vai skeletona versijā, lieliski izskatās uz locītavas, pateicoties monohromatiskajam dizainam un īpašu uzmanību apveltītām mazākajām detaļām. Drosmīgais dizains un slēpta enerģija, ko tas iemieso, sniedz AIKON Automatic jaunam estētiskās pilnības līmenim. Izlaižot šos divus modeļus ierobežotos izdevumos, Maurice Lacroix turpina ievērot savu ilgstošo principu - radīt pulksteņus, kuru kvalitāte un vērtība ievērojami pārsniedz izmaksas.

    

  AIKON Automatic vēsture aizsākās ar leģendāro MAURICE LACROIX Calypso kolekciju, kas ir viens no zīmoliem portfelī 1980-1990.gadā, kura dizaina elementi turpina dzīvot pašreizējā AIKON kolekcijā. Holistiska, ūdensizturīga tērauda korpuss, tā mala ar 6 dubultiem izcēlumiem, ietver plakano safīra stiklu, siksnu, un dekorēts ar “M” logotipu ... No paša sākuma Calypso kļuva par vadošo līniju zīmolam. 2016. gadā šis daudzgadīgais etalons MAURICE LACROIX kalpoja par pamatu AIKON pulksteņa modernas kvarca versijas izveidei. 2018. gadā līnija tika pievienota modelim ar automātisku kustību, un 2019. gadā galvenā loma būs jaunajam pulkstenim no unikālas melnbaltas sērijas.

   

   

  AIKON BLACK 3 RĀDĪTĀJI

   
  AIKON automātiskais pulkstenis ir AIKON kolekcijas sirds. Jauns modelis, kas pilnībā ieturēts melnos toņos, paaugstina pulksteņa dizainu jaunos augstumos. Melnais PVD pārklājums pasvītro ar smilšu strūklas apstrādāto tekstūru. Satinēšana dekorē pulksteņu korpusu, kronis  un vainagu ar sešiem izcēlumiem, kas ir AIKON pulksteņu atšķirīgā iezīme. Tāpat kā iepriekšējām AIKON Automatic versijām, šī modeļa ūdens izturība ir 200 metri. Ciparnīca ar Clou de Paris rotājumu, rada unikālu gaismas un ēnu spēli.

    

  Izgatavots tādā pašā krāsā kā pārējie elementi, tas uzsver modeļa grafisko kvalitāti ar tā spožumu, kā arī pieliktie pulētie indeksi un antracīta rādītāji ar melnu SuperLuminova pārklājumu.

   

  Pateicoties šim krāsu risinājumam, tiek panākts pilnīgs melnbalts produkts.

   

    

  BLACK AKSESUĀRI

   

  Divus AIKON Automatic Black modeļus papildina melna teļa siksna, kas izskatās kā tekstila. Graudainā tekstūra un izteiksmīgā melnā līnija piešķir korpusam un ciparnīcai dinamiskāku raksturu. Siksnas ir aprīkotas ar melnu PVD trīskāršu salokāmu aizdari. Lai palielinātu funkcionalitāti un ergonomiku, šos divus AIKON Automatic Black pulksteņus papildina MAURICE LACROIX izstrādātā EasyChange aproces ātrās maiņas sistēma. Stienis un 2 tapskrūves ļauj viegli un ātri nomainīt siksnu ar rokassprādzi, neizmantojot īpašus darbarīkus ... tomēr tas izskatās perfekti melnā krāsā!

    

     

  MELNĀS LEĢENDAS SPĪDUMS

   
  Drosmīgs un stilīgs AIKON Automatic Black pārliecinoši demonstrē savu atturīgo monohromatisko pārākumu, savukārt to tēlā nav vietas nevajadzīgām detaļām un bezgalīgām formām. Šie mūsdienu pulksteņi iekaro ar pirmo acu uzmetienu, ar iespaidīgu neaizmirstamu dizainu un augstu kvalitātes līmeni.

  Monohromatiskais dizains, pat melnā krāsā, atspoguļo AIKON kolekcijas spilgto, spēcīgo un neatkarīgo raksturu.

      

   

    

     DRĪZUMĀ VEIKALOS LAIKS

       

    

  Aplūkot MAURICE LACROIX modeļus >>>