Grozs
Kopā:
Atlaide:
Grozs
%

Smart pulkstenis no FREDERIQUE CONSTANT - HYBRID 3.0

 • 13.03.2020

  Smart pulkstenis no FREDERIQUE CONSTANT - HYBRID 3.0
  Viedpulkstenis tiek sinhronizēts ar viedtālruni
   
  Pulkstenis no FREDERIQUE CONSTANT - HYBRID uzrauga fiziskās aktivitātes un miegu, skaita dienā veiktos soļus (ir iespējams iestatīt minimālo skaitu). Ir Worldtimer funkcija (parāda otro laika joslu un vietējo laiku 24 stundu formātā).

  FREDERIQUE nemainīgais hibrīds ir gudrs, mehānisks Šveices pulkstenis. Viedā pulksteņa modulis analizē pulksteņa mehānisma precizitāti un reizi dienā viedtālrunim ar Bluetooth palīdzību pārsūta informāciju par šī mehānisma precizitāti. Reizi dienā tiek analizēts, kā jūtas pulkstenis. Pat ja neesat uzlādējis viedtālruņa akumulatoru, mehāniskais mehānisms parādīs precīzu laiku. Šim hibrīdajam rokas pulkstenim nav nepieciešama elektrība. Šis nav lēts ķīniešu viedpulkstenis - tas ir īsts Šveices pulkstenis ar manufaktūras mehānismu. Mehānisko FREDERIQUE CONSTANT un viedo pulksteņu kombinācija.

  Interesanti, vai ne?

   

  Gudrie, rūpnīcas FREDERIQUE CONSTANT pulksteņi ir iekarojuši daudzu vīriešu sirdis.
  Hibrīds 3.0 bez akumulatora. FREDERIQUE CONSTANT pulksteni darbina 7 dienu akumulators. Dāvanā ir kaste un pulksteņu lādētājs.  No vienas puses, tas ir mehāniski dekorēts kalibrs ar automātisku uzlādi, jaudas rezervi 42 stundas, svārstību frekvenci 28 800 vibrāciju stundā, un, no otras puses, elektroniskais modulis, kas atbild par “viedo” funkciju darbību.

  FREDERIQUE CONSTANT HYBRID 3.0 pulkstenis ir jaunās paaudzes viedie, mehāniskie, manufaktūras pulksteņi. Nav iespējams izveidot tik sarežģītas FREDERIQUE CONSTANT kopiju.

    

  Pērkot Frederique Constant Hybrid Manufacture par pilnu cenu (bez paaugstinātās atlaides) dāvanā ceļojuma maks (99,- €).

  Frederique Constant Hybrid Manufacture (FC-750N4H4)
  Cena: 3599.00 EUR


  PIRKT >>>

    

  Skatīt citas preces no FREDERIQUE CONSTANT >>>