Grozs
Kopā:
Atlaide:
Grozs
%

Klasikas ART DECO kārta - oda modernai sievišķībai

 • 12.03.2020
  Klasikas ART DECO kārta - oda modernai sievišķībai
   
  FREDERIQUE CONSTANT fabrika piedāvā piecus jaunus pulksteņu modeļus ar apaļu korpusu no CLASSICS ART DECO kolekcijas. Šī ir atgriešanās pie saknēm, klasisko pulksteņu kolekcijas mūsdienīga interpretācija, kas izveidota pirms 13 gadiem, kuras panākumus līdz šai dienai apliecina izsmalcinātu sieviešu rokas locītava.

  Kas ir ART DECO? Šī ir mākslas kustība, kuras pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados un kuras popularitāte bija visaugstākā 1920. gados. Pēc precīzi simts gadiem FREDERIQUE CONSTANT piedāvā pilnīgi jaunu izskatu mājas nosaukuma līdzīgajā kolekcijā - CLASSICS ART DECO ROUND.
  Jaunais, 100% sievišķīgais modelis atspoguļoja vairāk nekā 10 gadu radošos meklējumus pulksteņu izgatavošanas un stilistikas jomā. Klasikas ART DECO kolekcija ir dzimusi FREDERIQUE CONSTANT 2007. gadā. pretēji modes kaprīzēm, viņai izdevās iemiesot neatkarīga gara tēlu: kamēr modes tendences pasludināja oversize modeļu dominēšanu un stilu sajaukumu, FREDERIQUE CONSTANT apgalvoja, ka klasika nekad nezaudēs savu aktualitāti, un izlaida elegantas kolekcijas ar elegantām līnijām. 2013. gadā klāsts tika papildināts ar drosmīgiem ovālas formas izstrādājumiem ar izsmalcinātu siluetu, kas kolekcijā ir vēl joprojām.
  Stila triumfs

  Šodien CLASSICS ART DÉCO kolekcija pirmo reizi tiek papildināta ar apaļas formas modeļiem. Tas ir ilgi gaidītais kolekcionāru un pulksteņmehānismu rezultāts, vairāk nekā desmit gadu radošu pētījumu rezultāts sarežģītu un sievišķīgu pulksteņu radīšanas jomā. Pulksteņus ar ideāli apaļām formām bieži vien tiek uztverti kā neatņemams kolekciju atribūts, taču FREDERIQUE CONSTANT tie bija daudzu rūpīgi pārdomātu darbību rezultāts.

  Jaunā CLASSICS ART DECO apaļā pulksteņu līnija pieņēma savu priekšgājēju klasisko estētiku un pārliecinoši ieņēma to laiku attiecīgos modeļus. Šis ir noteikti moderns, bet galvenokārt sievišķīgs pulkstenis ar plastiskām līnijām un harmoniskām proporcijām, uzsverot tās īpašnieces rokas locītavas izsmalcinātību. Lai panāktu perfektu piemērotību rokai, ražošanai pat bija jānoapaļo izstrādājuma korpuss.

  Plašs apdares klāsts

  Jaunās sērijas pulksteņu apdare ir izgatavota, pievēršot lielu uzmanību katrai detaļai. Tievajam korpusam, kura diametrs ir tikai 30 mm, ir vidējā gofrēšana, kas izgatavota pēc Fine Horlogerie tradīcijām. Stundas un minūtes skaita uz noslīpētās elegantās ciparnīcas, kas izgatavotas tādā stilā, kādu pirms vairāk nekā 200 gadiem izgudroja Breguet zīmols. Rādītāji burtiski peld virs gijoše ciparnīcas, efektīvi izceļot stundu marķierus romiešu ciparu formā. Trīs no pieciem piedāvātajiem modeļiem ir gijošēts pārklājums ar "saules staru" efektu uz perlamutra ciparnīcas, kas rotā pulksteņa korpusu, kurš ir izgatavots no tērauda vai rozā zelta.

  Katru ciparnīcu papildina aproce, kas izgatavota no tērauda, vai nu no tērauda, kas pārklāts ar rozā zeltu, vai no zila satīna, kura zīdainā tekstūra nodrošina nepārspējamu maigumu. Divi pulksteņu modeļi ir ieturētā stilā izrotāti ar 9 dimantiem, kas novietoti uz stiprinājumiem, kā arī kabošonu uz katra modeļa kroņa. Paredzēts mūsdienu, izsmalcinātu sieviešu ikdienas dzīvei, modelis ar FREDERIQUE CONSTANT manufaktūras kvarca kustību, kas garantē 6 gadus nevainojamu darbību.

    

  Frederique Constant Art Deco Round (FC-200MPWN2AR2D6)
  Cena: 1199.00 EUR


  PIRKT >>>
  Frederique Constant Art Deco Round (FC-200MPW2AR2B)
  Cena: 999 EUR


  PIRKT >>>
  Frederique Constant Art Deco Round (FC-200MPN2AR6B)
  Cena: 899 EUR


  PIRKT >>>

     

  Skatīt citas preces no FREDERIQUE CONSTANT >>>