basket
Total:
Discount:
to-basket
%

Smartwatch Vitality: 4. revolucionārais viedpulksteņa modelis no Frederique Constant

 • 03.09.2020

  2020. gadā FREDERIQUE CONSTANT nams ar lepnumu iepazīstina ar savu jauno augsto tehnoloģiju viedpulksteņu vitalitāti ar papildu digitālo displeju, kas atdzīvojas, nospiežot kroni. Papildus funkcijām, kas padarīja tā priekšgājēju modeļus tik veiksmīgus, Vitality Smartwatch ir ļoti svarīgs jauninājums: sirdsdarbības mērījumi tiek veikti tieši no plaukstas locītavas, izmantojot jaunākās paaudzes integrēto sensoru, ko izstrādājusi Philips Wearable Sensing.

  2020.gadā FREDERIQUE CONSTANT izlaida viedtālruni HOROLOGICAL. Tie ne tikai kļuva par jaunumu, bet arī lika pamatu jaunam pulksteņu nozares segmentam. Pirmo reizi vēsturē Šveices ražotājs ir izstrādājis un samontējis modeli, kurā ir ne tikai klasiskā Šveices pulksteņa estētika ar analogo ciparnīcu un rrādītājiem, bet arī iebūvēts intelekts, kvarca kustība un gudrs modulis, kas nodrošina divu gadu akumulatora darbības laiku.

  Pēc Horoloģiskā viedpulksteņa sekoja vēl divi notikumi: Horoloģiskā viedpulksteņa paziņojums (2016), modelis, kas balstīts uz to pašu principu, uzlabots ar zvanu un ziņojumu paziņošanu, un CLASSIC HYBRID MANUFACTURE (2018), pirmais modelis, kas apvienoja iekšējo mehāniku ar inteliģentām funkcijām. Šodien sākas šīs lielās sāgas jaunā nodaļa - SMARTWATCH VITALITY.

  Inovāciju virkne

  Tāpat kā tā priekšgājēji, arī VITALITY SMARTWATCH ir nepārtraukta progresa un inovāciju meklēšanas iemiesojums, kas raksturo FREDERIQUE CONSTANT. Tomēr tie nav redzami ar neapbruņotu aci: atkal manufaktūra paļāvās uz klasisko estētiku un mūžīgo eleganci, bet tajā pašā laikā pulksteņa dizainā iekļāva labākās viedās tehnoloģijas.

  Viena pulksteņa seja, divi displeji: labākie no divām pasaulēm

  Pirmo reizi savā vēsturē FREDERIQUE CONSTANT prezentē divkāršo pulksteni - VITALITY SMARTWATCH. Pirmajā attēloti romiešu cipari un ar roku slīpēti stundu un minūšu rādītāji. Klasisks dizains šikā, mūsdienīgā apdarē smalkam pulksteņu mīļotājam.Vienu reizi nospiežot kroni ciparnīcas apakšdaļā, tiek parādīts digitālais displejs, kas ļauj skatīt dažādus datus, piemēram, sirdsdarbības ātrumu, aktivitātes izsekošanu, otro laika joslu, pēdējos piecus ziņojumus no iecienītākajām lietotnēm un daudz ko citu. Tādējādi skala pārraida gaismu no digitālā ekrāna, kas atrodas aiz tā, kas ir savienots ar mikroprocesoru un parāda viedā pulksteņa funkcijas.

  VITALITY SMARTWATCH ir saderīgs ar FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch App, kas ir pieejama iOs un Android un ļauj pielāgot savu pulksteni. Lietotājs var iestatīt ekrānā, lai skatītu visas vai izvēlētās funkcijas no tām, kuras piedāvā pulkstenis. Vēl personalizētākam pulksteņa lietojumam tas nodrošina iespēju noteikt informācijas parādīšanas secību. Lai pārslēgtos no vienas funkcijas uz otru, vienkārši viegli nospiediet vkroni. Tas ir vienkārši, intuitīvi un ātri. Tiklīdz lietotājs nolasa informāciju, digitālais ekrāns izgaist un atkal kļūst neredzams ar neapbruņotu aci. Pateicoties tam, Smartwatch Vitality sekundes laikā atgriežas klasiskajā un elegantajā estētikā.

  Īsts tehnoloģiskais lēciens

  SMARTWATCH VITALITY izmanto visus Manufacture tehnoloģiskos sasniegumus pēdējo piecu gadu laikā. Tie ir aprīkoti ar kalibru FC-287 (vīriešu modelis) vai FC-286 (sieviešu modelis). Atkal FREDERIQUE CONSTANT lietotāja labā izmanto kvarca tehnoloģiju.

  Vitality Smartwatch akumulators ir uzlādējams un nodrošina līdz 7 dienām ilgu akumulatora darbības laiku sieviešu modeļiem un līdz 11 dienām vīriešu modeļiem atkarībā no lietošanas intensitātes. Turklāt miniaturizācijas attīstība ļauj 36 mm sieviešu modelim veikt tādas pašas funkcijas kā 42 mm modelim.

  Plašs viedo funkciju klāsts

  Jaunajā SMARTWATCH VITALITY ir plašs viedo funkciju klāsts, kuru detaļas un uzdevumus var konfigurēt arī tieši lietotnē. Pulkstenis no tā priekšgājējiem mantoja dažas funkcijas, no kurām pirmās parādījās 2015. gadā:
  - Fizisko aktivitāšu izsekošana: soļu skaits, sadedzināto kaloriju skaits, nobrauktais attālums.
  - Dinamiskais treneris: personalizēts padoms, kas palīdzēs uzturēt formu, pamatojoties uz aktivitāti, miegu un mērķiem.
  - Aktīvie paziņojumi: atgādinājums par pārvietošanos pēc neaktivitātes perioda.
  - Miega monitorings: miega ciklu analīze, ieskaitot dziļa un viegla miega periodus, kā arī nomodu.
  - Viedais modinātājs: modinātājs, kas spēj analizēt miega ciklus un ļauj pamosties optimālajā laikā.
  - Pasaules laiks / otrā laika josla
  - Vienmēr laikā: laiks un datums tiek automātiski sinhronizēti ar informāciju viedtālrunī, ar kuru pulkstenis ir savienots.
  - Zvanu paziņojumi
  - Paziņojumi par īsziņām

  2020. gadā šīs funkcijas ir paplašinātas ar vairākām jaunām:

  - Skatīt ziņojumus: izvēloties lietojumprogrammas, no kurām lietotājs vēlas saņemt paziņojumus, viņš varēs skatīt (hronoloģiskā secībā) pēdējās 5 ziņas, kassaņemtas tieši pulksteņa ekrānā. Iespējamās lietotnes ir: Mail, Messages, Facebook, Twitter, WhatsAapp, Instagram, Snapchat, LinkedIn, WeChat, Viber, Uber, KakaoTalk, Pinterest, Spotify.

  - Sirdsdarbības monitors: VITALITY SMARTWATCH ir aprīkots ar jaunās paaudzes sirdsdarbības sensoriem, ko izstrādājis eksperts Philips Wearable Sensing. Pateicoties iebūvētajai optiskajai sirdsdarbības funkcijai, sirdsdarbības ātrumu tagad aptuveni reizi minūtē nolasa tieši no plaukstas locītavas, kas nodrošina precīzāku nolasīšanu. Šis jaunais iebūvētais sensors sniedz arī informāciju par fiziskām aktivitātēm un treniņiem. Tas var būt aktīvs dienu un nakti, tā algoritms nodrošina spilgtuma indeksēšanu.

  - Paziņojumi par sirdsdarbības ātrumu: ja sirdsdarbības ātrums ievērojami samazinās vai paātrinās, pulkstenis rada vibrāciju un vizuālu brīdinājumu, ko var pārveidot par trauksmi, ja anomālija joprojām pastāv.

  - Treniņš: funkcija ļauj izmērīt sirdsdarbības ātrumu treniņa laikā. Pēc aktivizēšanas sirdsdarbības ātrumu mēra ik pēc 10 sekundēm. Detalizēta apmācības statistika tiks parādīta lietotnē.